/
00:00
Phone
Phone
John Doe

Osobní stránka – návod
PŘIHLÁŠENÍ

V pravé horní části obrazovky kliknete na tlačítko Přihlášení. Budete vyzváni k zadání Vaší e-mailové adresy, která byla použita při registraci. Pokud se přihlašujete poprvé, přijde Vám na zadanou adresu heslo. V případě zájmu můžete heslo změnit (kliknutím v pravé horní části obrazovky na Vaše jméno -> Změna hesla.

Osobní stránka
OSOBNÍ PROGRAM

Můžete si ukládat ty části programu, které Vás zajímají nejvíce. Takto vytvořený vlastní program si následně můžete zobrazit. Budete tak mít vždy přehledně pod kontrolou přesně ty části programu, které Vás zajímají.

Všechny volby, vybrané na stránkách kongresu, se Vám následně propíší do mobilní aplikace (bude spuštěna cca 14 dní před kongresem).

Přidání události do osobního programu

V hlavním menu klinete na Program -> Detailní program

Tu část programu, která Vás zajímá, si uložíte kliknutím na srdce v pravé části. Tím, že se srdce zbarví do červena, došlo k uložení do Vašeho Osobního programu.

Osobní stránka Osobní stránka Osobní stránka

Zobrazení osobního programu

Vaši osobní stránku si zobrazíte po kliknutí na Vaše jméno v pravém horním rohu obrazovky -> Osobní stránka.

Zobrazí se Vám nové menu. Po kliknutí na osobní program se Vám zobrazí všechny části programu, které jste předtím do osobního programu přidali. Přehledně si tak zobrazíte jen to, co Vás zajímá.

Osobní stránka
VOUCHERY

Na osobní stránce v záložce VOUCHERY vidíte, zda máte objednány/zajištěny obědy a vstup na Společenský večer, který bude 15. září ve vyhlášeném klubu SONO.

Osobní stránka
DOKOUPENÍ OBĚDŮ A VSTUPENEK

Pokud máte zájem o dokoupení služeb, které jste si neobjednali během registrace, můžete tak učinit v záložce POPLATKY.

Osobní stránka