/
00:00
Phone
Phone
John Doe

Společenské akce
Uvítací přípitek
Datum: Čtvrtek 5. října 2023
Čas: 16:00
Místo: Uvítací přípitek se bude konat v prostorách výstavy farmaceutických firem ve foyer kongresového patra
Cena: V rámci registračního poplatku.
Společenský večer
Datum: Pátek 6. října 2023
Čas: 20:00
Místo: Restaurace Červený Jelen
Cena: 1000,- Kč (cena je včetně DPH)

Společenský večer se bude konat ve vyhlášené restauraci Červený Jelen (https://www.cervenyjelen.cz/). V ceně vstupenky je program, nápoje i rautové občerstvení, které připravuje team šéfkuchaře Marka Fichtnera, držitele titulu „Zlatý kuchař 2022“.

OD 20.00 do 24.00 bude hrát skupina The Apples a po ní do 02.00 bude následovat afterparty s DJ.

Pokud ještě nemáte zajištěn vstup, můžete tak učinit ve svém osobním profilu (návod zde).

Restaurace Červený Jelen

Červený Jelen je rozprostřen do tří pater unikátně propojených kubistickou „dírou“, která zajišťuje, že z každého místa je host zapojen do dění. Dominantou je nejvyšší pivní věž na světě z dvanácti tanků plzeňského piva, jež prostupuje všechny tři patra restaurace.

Marek Fichtner

Působil jako kuchař nebo šéfkuchař na pětihvězdičkové výletní lodi a v pětihvězdičkových luxusních hotelech. Vařil v Saúdské Arábii, Švýcarsku, na čas zakotvil i v jedné z deseti nejlepších restaurací, jakou už tehdy byla kodaňská Noma. Po návratu do Čech pracoval v kuchyni pražského hotelu Kempinski a restauraci Le Grill. Řadu let bylo jeho jméno spojováno také s kuchyní v pětihvězdičkovém restaurantu Augustine na Malé Straně.

V současné době šéfuje pražské restauraci Červený jelen v pražském paláci Špork, kde dříve bývala banka. Kombinuje v sobě ducha tradičních českých hospod s moderním pojetím gastronomie i servisu.

The Apples

Skupina The Apples hraje ty největší hity z 60. -90. let. V repertoáru můžeme najít písně od známých interpretů jako jsou Beatles, AC/DC, ZZ top, Bryan Adams, Rolling Stones a mnoho dalších. Skupina má své vystoupení rozděleno do několika bloků, kde jsou interpretované známé písně doplněny dobovými kostýmy.